Warszawska Olimpiada Młodzieży – komunikat

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy listę zawodników zakwalifikowanych do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Prosimy o sprawdzenie i zgłoszenie uwag- Marek Guz, tel: 503 030 444

Zawodnicy zakwalifikowani do WOM
Kategoria Dzieci II
Lp Zawodnik Klub Koń
1 Balcerowska Dominika Klub Uczelniny AZS Politechniki Warszawskiej NELSON
2 Klimczak Marianna Largo Sp. z o.o. MANCHESTER 0012
3 Misior Paulina KJ Akademia Kucania EL- VIS
4 Patejko Sara KJ Aromer Józefin SKŁADNIA
5 Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo NANDO SUPER
6 Szuran Olga BPK VABIO
7 Wcisło Magdalena Largo Sp. z o. o. KHAMARO I
8 Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn CHESTER
9 Zwierzyńska Żaneta KJ Aromer Józefin SANGAL
Kategoria Junior Młodszy
Lp Zawodnik Klub Koń
1 Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa KARMEN
2 Karczewska Zuzanna JKS Equita Świętochów AVRIL
3 Leszek-Karwańska Wiktoria bpk BAD BOY
4 Pawlik Wiktoria KJ SZWADRON JAZDY RP DANCER
5 Rogalska Weronika Largo S.A. NICKY DES BRUYERES
6 Kiliańska Katarzyna
Kategoria Junior
Lp Zawodnik Klub Koń
1 Bąk Anna Stowarzyszenie KS Chojnów CARO
2 Celska Olga SKJ Beckersport HIP HOP
3 Huber Wiktoria KU AZS Politechniki Warszawskiej LOLITA BH
4 Kania Julia UKS Akademia Jeździectwa DEBATA II
5 Karczmarczuk Alicja Largo S.A. Warszawa CALIFORNIA
6 Makowska Martyna Largo S.A. Warszawa KURTYNIA HAVBEK
7 Pudło Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego VENUS Ł
8 Rogalska Weronika Largo S.A. LIMBO
9 Sadłos Alicja KJ Huzar Józefów GRACJA
10 Seroka Anna KS Master Film Piaseczno PHENIX
11 Stefańska Nicole

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza-listy startowe i godziny

Szanowni Państwo, przedstawiamy listy startowe na piątkow konkursy Mistrzostw Warszawy i Mazowsza oraz godziny rozpoczęcia konkursów w sobotę.

Z uwagi na bardzo dużą ilość zgłoszonych koni, 192, zdecydowaliśmy (za zgodą PZJ) na rozpoczęcie pierwszych konkursów w sobotę i niedzielę o godzinie 7.oo.

Skróciliśmy również z 45 sekund na 30 czas od sygnału startu do rozpoczęcia przejazdu w konkursie. W związku z tym prosimy wszystkich zawodników o sprawne wjeżdżanie i zjeżdżanie z parkuru.

W trakcie trwania zawodów, od piątku do niedzieli, pan Karol Rzeczycki, uznanej klasy fotograf sportowy,  będzie robił zdjęcia.

Informujemy, że jest możliwość zamawiania zdjęć ze swoich przejazdów ( każde zdjęcie w trzech rozmiarach: do
internetu, Full HD i ULTRA HD TV – 4K ), lub filmów o rozdzielczości Full HD, MP4 60p.
Zamówienia i zapytania kierować do: Karol Rzeczycki, na maila: karol-rz@tlen.pl lub SMS na tel. 501 504 566.
W sobotę i niedzielę będzie przeprowadzona bezpośrednia transmisja TV ze wszystkich konkursów. Można ją będzie obejrzeć na stronie www.zawodykonne.com/zawody/29/33 oraz na stronach poszczególnych konkursów podczas ich trwania.

Oto link do list startowych:

www.zawodykonne.com/zawody/29/33